У місті Кам’янці Черкаської області підтвердили 23 випадки коронавірусу, серед хворих є медики.
Зокрема, захворіли 5 медпрацівників. Тому в'їзд та виїзд із міста обмежать.
Через стрімке поширення коронавірусу в місті на Черкащині вирішили посилити обмежувальні заходи. Про це заявив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.
Найбільший спалах недуги у Кам’янці. Із 23 інфікованих там – 5 медпрацівників. В'їзд-виїзд із Кам'янки буде обмежено, – йдеться у повідомленні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
росіяни закатували до смерті медика з «Азовсталі»
22 Травня 2026
На Волині парамедики повернули чоловіка з того світу
20 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
Скільки на Волині платять медикам
13 Травня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
Потрійний удар у Сумах: що відомо про нічні обстріли рф
15 Квітня 2026
росія вдарила БПЛА по Черкащині
1 Квітня 2026
Реклама





