28 Березня 2020
Новини

На Волині в ще однієї людини — позитивний експрес-тест на коронавірус

На Волині в ще однієї людини — позитивний експрес-тест на коронавірус

У Нововолинську в місцевого мешканця експрес-тест на коронавірус показав позитивний результат.

Це сталося 28-го березня. Для підтвердження діагнозу необхідно дочекатися результатів лабороторних тестів. Як розповіла БУГу головна лікарка центру первинної медико санітарної допомоги Ольга Попіка, чоловік разом із дружиною звернувся в амбулаторію із симптомами коронавірусної інфекції.

Пацієнту провели експрес-тест на COVID-19, який дав позитивний результат. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення НЦМЛ. У дружини також наявні симптоми ГРВІ, однак тест не підтвердив наявність коронавірусу в жінки. Вона перебуває на самоізоляції вдома.

“Дуже хочеться наголосити мешканцям Нововолинська: не звертатися в амбулаторії. При наявності симптомів ГРВІ, телефонувати своєму сімейному лікарю. Якщо могла бути ймовірність інфікування COVID-19 (контакт з хворим, повернення з-за кордону), про це розповісти. У такому випадку до пацієнта виїжджають додому.Чоловік, у якого експрес-тест дав позитивний результат, прийшов в амбулаторію. Хворіє з 24-го березня. Лікарі застосували захисні костюми, діяли відповідно до алгоритму дій від МОЗ”, – зазначила Попіка.

У пацієнта відібрані мазки, для підтвердження коронавірусу лабораторно, вони направлені до Луцька. Лише способом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) можна точно встановити діагноз. Експрес-тести не дають достовірного результату.

Нагадаємо, станом на ранок 28 березня на Волині офіційно зареєстровані два випадки коронавірусу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, коронавірус, медицина, нововолинськ
В тему