27 Березня 2020
Новини

На час карантину в Каннському палаці оселяться безхатьки

На час карантину в Каннському палаці оселяться безхатьки

Оскільки Каннський кінофестиваль перенесли на літо, приміщення тимчасово буде слугувати прихистком для безхатьків і бездомних тварин.

Такі міри застосували на час активного поширення спалаху Covid-19 у Франції, пише 24 канал.

Співробітниця мерії Канн поділилась, що таке рішення було прийнято для дотримання карантину, оскільки зараз людям заборонено перебувати на вулиці. Якщо французи можуть пережити карантин у своїх домівках (їх 67 мільйонів), то безпритульним (12 мільйонів) немає куди діватись. Є побоювання, що коронавірус може мати великий вплив на безпритульних, адже вони не мають доступу до належної санітарії.

У виданні France 24 повідомляють, що всім, хто заходить всередину Каннського палацу, вимірюють температуру. Щоночі там залишаються на нічліг 50-70 людей. Безхатькам надали все необхідне для ночівлі: розкладні ліжка, які розміщені на мінімум 2 метри одне від одного, душові кабіни, кухні, обведений простір з телевізором та іграми та навіть чотири буди для безпритульних собак. "Ми знаємо, що собаки цінні для людей, які живуть на вулицях", – сказав Домінік Од-Лассет, чиновник в Каннській ратуші.

За порядком у приміщенні спостерігають охоронці в захисних масках.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений CineReviewer (@cinereviewer)

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: франція, карантин, Надзвичайні події, коронавірус
В тему