25 Березня 2020
Новини

YouTube-канали для дітей: у «Промені» поділилися, чим зайняти малечу

YouTube-канали для дітей: у «Промені» поділилися, чим зайняти малечу

Поки немає можливості зводити дитину в Дитячий Розважальний комплекс "Смугастий носоріг", що знаходиться на 2 поверсі Розважального центру "Промінь", пропонуємо підбірку розвиваючих каналів для вашої малечі.

TED-Ed

Чули про знамениті лекції на TedX?

Є канал з відео спеціально для дітей — просто знахідка! Тут про життя в різних країнах, чи впаде Пізанська вежа, історія кукурудзи і ще десятки невідомих фактів та історій. Ерудованість гарантована! Канал англійською мовою (з субтитрами).

Peekaboo Kidz

Той самий канал, звідки ми дізналися про винахід мікрохвильової печі. Peekaboo просто про все на світі: чому небо голубе, що таке цунамі, які бувають рослини-хижаки, чому пластик шкідливий, чому ми сміємось.

Формат коротких мультфільмів (2-6 хвилин) зацікавлює і створює відчуття, наче, поринаєш прямо туди

What Do We Do All Day?

Дитина любить математику або ви хочете її зацікавити? Вам сюди!
Короткі відео (1-3 хв), де можна знайти про математичні пазли, орігамі, ігри-стратегії, малювання. Все це у гарній анімації, візуальне задоволення гарантуємо. Ролики англійською мовою, але наочні і зрозумілі.

Pocoyo

YouTube-канал Pocoyo приваблює милими мультяшними персонажами, які розмовляють англійською. Повнометражні мультфільми з анімацією, різноманітними сюжетами, інформативними темами і несподіваними асоціаціями — крутий спосіб розвивати дитячу уяву. А ще це спосіб прививати інтерес до вивчення іноземних мов, розвивати аудіальне сприйняття і вчити нові слова. Якщо давно таке шукали —вам на Pocoyo.

Make me genius

Мабуть, найкращий канал для маленьких геніїв. Тут все про навколишній світ і відповіді на різноманітні “а чому?”: хмари є на небі; люди носять окуляри; у нас зима, а на півдні — літо; у кімнаті є світло і де воно береться. Канал теж англомовний, але з простою мовою і зрозумілими візуальними поясненнями.

BBC Teach

Ми дійшли до серйозного офіційного каналу від ВВС. Він, звісно, англійською, але розробники контенту дуже старалися, там все чітко завдяки зрозумілій лексиці і візуальному зображенню. Можна тренувати словниковий запас.

Спеціальна рубрика “Teacher support” з порадами вчителів на різні шкільні теми. Згодиться і вам, і дитині.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Промінь, луцьк, Волинь, розваги, діти
В тему