25 Березня 2020
Новини

Невідомі у медичних масках проникли в помешкання лучан

Невідомі у медичних масках проникли в помешкання лучан

У Луцьку невідомі в масках представилися муніципальними співробітниками і проникли у приватне житло.

Про це повідомляють у Луцькій міській раді.

«У цей непростий час є особи, які намагаються використати ситуацію у корисливих цілях. На жаль, до міської ради надійшло повідомлення про випадок, коли невідомі особи у медичних масках представилися працівниками Луцької міської ради і проникали в помешкання.

Закликаємо лучан бути обережними та не впускати у свої домівки невідомих громадян. Так, якщо людина звернулася в тимчасовий оперативний центр і їй мають доставити продуктові набори, то перед візитом таку особу додатково телефоном поінформують, о котрій годині до неї прийдуть.

Також під час візиту буде присутній працівник департаменту муніципальної варти у форменому одязі й усі вони матимуть відповідні службові посвідчення.Для осіб, які перебувають під опікою Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька, продуктові набори чи іншу допомогу надаватимуть соціальні працівники, які за ними доглядають», - йдеться у повідомленні.

Також у міській раді нагадують, що тимчасовий оперативний центр розпочав роботу з 24 березня і працюватиме до особливого розпорядження.Телефон «гарячої лінії» тимчасового оперативного центру - 20-30-03 зі стаціонарного телефону або 0332 20-30-03 з мобільного.

Центр працюватиме щоденно без перерви та вихідних з 08:30 до 17:30.Його основне завдання - прийом телефонних звернень, надання консультацій, забезпечення комунікації та, у критичних випадках, - надання допомоги пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, шляхом доставки продуктових наборів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, шахрайство
В тему