20 Березня 2020
Новини

Порушення карантину: у Києві продавчиню оштрафували на 17 тисяч

Порушення карантину: у Києві продавчиню оштрафували на 17 тисяч

У Києві на 17 тисяч оштрафували жінку, яка продавала продукти харчування з рук у невстановленому місці,попри карантин через коронавірус.

Про це написала пресслужба Шевченківського районного суду міста Києва на своїй сторінці у Facebook. Саме цей суд 20 березня розглянув відповідну справу.

"Судом було встановлено, що жителька міста Києва здійснювала продаж продуктів харчування з рук у невстановленому місці, чим допустила порушення санітарно-протиепідемічних правил у період дії карантину", – йдеться у повідомленні.

Так, жінку було визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладено адміністративний штраф у розмірі 17 тис. грн.

Пізніше пресслужба уточнила, що такий розмір штрафу у справі про порушення правил щодо карантину людей є мінімальним згідно з законодавством. До того ж, до відповідальності було притягнуто "особу, яка не відноситься до соціально незахищеної верстви населення, не є особою похилого віку та здійснювала торгівлю фруктами та овочами в значній кількості".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, штрафи, карантин, коронавірус
В тему