Аби повернути українців з Польщі, «Укрзалізниця» призначила ще два потяги.
Один додатковий потяг класу "Інтерсіті+" Перемишль – Київ відправиться з Перемишля 21 березня о 13:10 та прибуде до Києва о 22:17 того ж дня. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України.
А інший потяг відправиться 21 березня о 15:50, прибуде до Києва о 00:46 22 березня. Раніше були призначені чотири таких потяги.
Квитки на них можна купити тільки через онлайн-систему "Укрзалізниці". У зворотньому напрямку – з Києва до Перемишля – вони вирушать без пасажирів.
"Бригада стюардів, яка обслуговує поїзд, забезпечена всіма засобами захисту та дезінфекції" , – додали в УЗ.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Вроцлаві викрали двох молодих українців
11 Червня 2026
Нові правила «Укрзалізниці»: як вижити під час атаки
9 Червня 2026
Українці масово виїжджають з Польщі
8 Червня 2026
Українські заробітчани масово виїжджають з Польщі
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
У Польщі познущалися з українських підлітків
7 Травня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
Посадовця «Укрзалізниці» затримали на хабарі у $100 000
9 Квітня 2026
Реклама







