Представники одеського "Міськзелентресту" обробляють одеські дитячі майданчики.
Роботи проводяться у зв'язку з загрозою епідемії коронавірусу. Відповідні фотографії опублікував на своїй сторінці в Facebook громадський активіст Владислав Балинський.

Дезінфектори були помічені вранці 20 березня в парку Перемоги на проспекті Шевченка.
"Дуже правильно. Ще маски матусям нехай видадуть", "Правильно. Ми безтурботні, як італійці, ми гуляємо натовпами біля моря і їмо в кафе, можливо, люди безстрашні", "Це добре, але в інших парках це не проводиться. З чого роблю висновок, що це піар", – коментують ситуацію одесити в мережі.




Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама





