19 Березня 2020
Новини

З волинської лікарні спробували втекти пацієнти з підозрою на коронавірус

З волинської лікарні спробували втекти пацієнти з підозрою на коронавірус

З любешівської лікарні хотіли втекти п’ятеро чоловіків з підозрою на коронавірус.

Про це 12 каналу розповів голова Любешівської РДА Сергій Фесик.

Нагадаємо, 18 березня а перетині кордону Білорусь-Україна в пункті пропуску «Дольськ» в одного з чоловіків була підвищена температура. Його разом з 4 попутниками доставили в інфекційне відділення Любешівської ЦРЛ.

«Усі вони – жителі Закарпатської області, поверталися із заробітків в Росії. В одного з них була температура близько 38 градусів. Прикордонники викликали екстренну службу, ті приїхали і забрали чоловіків в лікарню», – розповів Сергій Фесик.

За його словами, чоловіки категорично відмовлялися від госпіталізації, писали відмови. Переконати їх вдалося працівникам поліції – вони пояснили наслідки і відповідальність, яку тягне за собою відмова від госпіталізації в такому разі.

«Стан здоров’я їх задовільний, температури у жодного з них немає. Аналізи перевіряють. Поліція забезпечує цілодобову охорону, щоб госпіталізовані не втекли, бо дуже рвуться це зробити. Заблокована їхня машина. І на всяк випадок – поліцейські сидять біля інфекційного відділення. Чекаємо результатів», – зазначив голова РДА.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, коронавірус, лікарня
В тему

Останні матеріали