16 Березня 2020
Новини

Дебош у секс-шопі: у Києві озброєний хлопець хотів обміняти фальшиві гроші

Дебош у секс-шопі: у Києві озброєний хлопець хотів обміняти фальшиві гроші

У Києві у секс-шоп NO TABOO прийшов озброєний хлопець.

Інцидент трапився 16 березня Оболонському проспекті, 1. Про це написало видання "Інформатор" .

Спочатку молодий чоловік хотів щось купити, а потім попросив поміняти $1 тисячу на гривні. Коли той діставав гроші, співробітники секс-шопу побачили в його кишені пістолет і натиснули на кнопку тривоги.

На місце приїхала приватна служба безпеки, співробітники якої тримали підозрюваного в приміщенні до прибуття поліції. Але чоловік почав погрожувати, а коли приїхали поліцейські, почав ховати долари.

Пізніше у нього вилучили пістолет (ймовірно, стартовий) і $1 тисячу, які, попередньо, були фальшивими. Чоловік почав висувати відразу кілька версій про те, звідки у нього ці гроші. Спочатку він заявляв, що купюри йому нібито дали як зарплату, згодом сказав, що "це гроші керівника", а потім – що "отримав їх в обміннику". На допомогу підозрюваний покликав агресивного товариша, який, за словами журналістів, обіцяв проломити їм ж голови, а також заявив, що не боїться ні кого.

У результаті підозрюваного, який влаштував дебош в секс-шопі, все одно затримали. Його доставили до Оболонського управління поліції. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Примітно, що саме цей магазин пограбували невідомі в ніч на 15 березня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, поліція
В тему