Ротарі об'єднує лідерів – представників усіх континентів, культур та професій з метою обміну ідеями та ведення діяльності на користь громад у всьому світі. Членами Ротарі є бізнесмени та професійно успішні люди, які здійснюють гуманітарне служіння, підтримують високі етичні стандарти, допомагають будувати взаєморозуміння і мир у світі.
Більше ніж 34 000 Ротарі Клубів у більш як 200 країнах і географічних областях втілюють проекти служіння як у своїх місцевих громадах, так і поза їх межами.
Ротарійські Групи Навчальних Обмінів допомогли понад 45 000 молодих фахівців навчатися на своїй професійній ниві у інших країнах. Ротарійці зустрічаються щотижня, щоби запланувати свою діяльність, а також обмінюються своїми професійними досягненнями, що сприяє кар'єрному росту.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Ротарійці серед нас давно
Ротарійський рух на нинішній території України існував ще до Другої світової війни. Перший Клуб був створений у 1928 році в Ужгороді (тоді – Чехословаччина). На жаль, в 1939 році Клуби припинили свою діяльність, а в 1941 році були офіційно призупинені рішенням Ротарі Інтернешенл. Тому відродження Ротарійського руху в Україні припало вже на часи незалежної України.
На сьогодні на території нашої держави діють 52 Клуби у 26 містах. Це відомі та впливові люди, які застосувують свої знання та можливості там де цього найбільше потребують.
Найглобальнішим проектом Ротарі є ліквідація поліомієліту на планеті. У 1985 році Ротарі започаткувало ПоліоПлюс - амбіційну програму, метою якої є імунізація від поліомієліту всіх дітей світу. У результаті спільних зусиль захворюваність на поліомієліт знизилася на 99 відсотків порівняно з 1988 роком, і світ стоїтьна порозі повної ліквідації цієї хвороби.
Відтепер рух Ротарійців відроджується і в Луцьку
Невдовзі у нашому місті постане новий клуб, який влиється у міжнародну спільноту Ротарі та стане точкою опори нашої громади. Люди з активною громадською позицією, лідери та однодумці займатимуться проектами для покращення життя власної громади.
Водночас не варто забувати, що ставши ротарійцем людина отримує і багато привілегій:
- Безмежні можливості для саморозвитку.
- Налагодження бізнес-звязків.
- Можливість теплих зустрічей по всьому світу, адже клуби Ротарі всюди.
Також це чудова нагода відволіктися від звичайного, буденного життя, роботи, бо з Ротарі можна бути ТАМ і спробувати ТЕ, про що навіть і не думали.
Зараз є унікальна нагода стати частинкою фундаменту руху Ротарі на Волині. Кожного вівторка ми збираємось о 18:30 в кав’ярнях або бібліотеках, в ресторанах або мистецьких галереях, щоб в приємній дружній атмосфері обговорити, що можна було б покращити у нашому місті, зробити його комфортнішим і сучаснішим. Приєднуйтеся до великої міжнародної ротарійської сім’ї!
Контактна інформація:
- Мобільний тел.(098)-87-20-691, Назарій
- Електронна пошта box_for_letters@ukr.net
- https://www.facebook.com/LutskRotaryTeam
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.