11 Березня 2020
Новини

Карантин в Україні: волинян просять передавати покази лічильників онлайн

Карантин в Україні: волинян просять передавати покази лічильників онлайн

Аби запобігти масовим скупчень людей, у «Волиньобленерго» просять передавати покази лічильників через онлайн-сервіси.

Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго», що у Луцьку на вул. Єршова, 4 (район авторинку), працюватиме у звичайному режимі., - інформує пресслужба ПрАТ «Волиньобленерго».

Проте аби запобігти масовим скупчень людей, у компанії наполегливо рекомендують споживачам передавати покази не особисто в Центрі обслуговування клієнтів, а віддалено – через електронні сервіси.

Юридичним споживачам потрібно звернутися в Центр обслуговування клієнтів, аби підписати угоду для реєстрації в особистому кабінеті юридичної особи та отримати код активації. Послуга безкоштовна. У цьому онлайн-сервісі можна із свого комп’ютера, ноутбука чи смартфона віддалено передавати покази, а також формувати рахунки та акти.

Щоб вчасно передати покази, побутові споживачі уже зараз можуть зареєструватися у «Вайбер»-боті або в особистому кабінеті побутового споживача , завантажити у смартфон мобільний додаток «Особистий кабінет «Волиньобленерго» .

Також віддалено покази приймають за допомогою SMS на номер 093-177-00-67, через «Телеграм»-бот @pokazy_lutsk_bot, електронною поштою [email protected] або за номером кол-центру 0-800-21-01-31 чи за місцевими телефонними номерами.

Зауважують, що цього разу прийом показів стартує 30 березня і триватиме до 3 квітня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, волиньобленерго
В тему

Останні матеріали