11 Березня 2020
Новини

У луцькій школі встановлять систему доочистки питної води

У луцькій школі встановлять систему доочистки питної води

КП «Луцькводоканал» ініціював програму доочистки води у дитячих навчальних закладах міста.

Пілотний проєкт передбачається реалізувати у школі №22, де буде встановлено спеціальне обладнання для додаткової очистки в харчоблоці, а також «фонтанчики», з яких діти зможуть пити чисту і корисну воду в будь-який час, повідомляють у КП.

Вода для дітей повинна бути не тільки очищеною, але і корисною, відповідати більш жорстким стандартам якості та мати фізіологічно повноцінний мінеральний склад. Очевидно, що вода, яку в значних кількостях споживають наші діти, повинна мати найвищу якість, бути безпечною і насиченою корисними мікроелементами. Дбаючи про здоров’я дітей, в рамках діяльності еко-фонду EGO-2020, який розпочав роботу в минулому році, КП «Луцькводоканал» планує реалізувати пілотний проєкт зі встановлення системи доочистки води за технологією ТМ «Organik». Втілення проєкту стало можливим за підтримки ПрАТ «ВГП» - виробника продукції популярної торгової марки «Ruta», директором якого є Ілля Мірецький, а також завдячуючи підтримці ТОВ «ВФБ Груп лімітед».

Обладнання The water kids очищує питну воду від домішок, що можуть накопичуватися у застарілих водопроводах, із допомогою спеціального картриджу. Очистка передбачає видалення хлору, органічних та хлорорганічних сполук за допомогою високоякісного активованого вугілля, очищення на 99% від усіх шкідливих домішок на мембрані зворотного осмосу, знезараження ультрафіолетом, а також насичення очищеної води кальцієм та іншими корисними мінералами.

Оскільки ініціатива відіграє соціально важливу місію, КП «Луцькводоканал» у майбутньому започаткує марафон по залученню меценатів і благодійників для реалізації таких систем доочистки води в інших навчальних закладах через екофонд EGO-2020. У школі №22 реалізувати проєкт планують на початку квітня 2020 року.

Аналогічні проєкти вже підтвердили свою ефективність в окремих дитячих навчальних закладах країни, тож найближчим часом ініціатива стане доступною і для луцьких дітей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, школа, вода
В тему

Останні матеріали