Лучани проти встановлення 5 кіосків на тротуарі біля історичного факультету СНУ імені Лесі Українки.
Про це йдеться у петиції Олега Колесниченка до місцевої влади.
Нагадаємо, у Луцьку підприємець поставить торгові павільйони на вулиці Івана Огієнка.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
"Встановлення такого типу споруд не вписується в подібному місці. По суті біля територій університету та меморіалу встановлюється та створюється базар. Це не є естетично, неприпустимо та функціонально невиправдано. Крім того, активний трафік і так спричиняє численні дорожньо-транспортні пригоди із травмуванням пішоходів, що неодноразово фіксувалось найближчими камерами. А разом із встановленням торгових точок можна очікувати зріст сумної статистики в кілька разів", - йдеться у петиції.
Також в повідомленні зазначається, що "торгові коробки" псуватимуть загальний архітектурний ансамбль і не вписуватимуться в панораму Луцька.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.