У Києві біля станції метро "Святошин" на ходу загорівся автобус Volvo з пасажирами.
Це трапилося у середу, 4 березня, на проспекті Перемоги, - повідомляється у пабліку "Київ Оперативний", - пише "Сьогодні".
Як повідомляється на сторінці "Інформатор Київ" у Facebook, в автобусі загорівся двигун. Водій швидко встиг зупинитися і випустити людей, після чого намагався самостійно загасити пожежу. Також на місце прибули пожежники, вони остаточно ліквідували загоряння.
Обійшлося без постраждалих. На місці присутні медики і співробітники столичної патрульної поліції.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Через які помилки в людину може влучити блискавка?
17 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
Реклама







