Під будівлею КС у Києві, де збираються розглядати скарги на закон "Про очищення влади", відомий як закон про люстрацію, відбувається акція протесту.
Про мітинг написало видання "Апостроф". Люди вимагали не допустити скасування цього закону.
Так, засідання суду повинно було розпочатися о 10:00, питання про люстрацію заплановане першим пунктом у порядку денному. Востаннє скаргу розглядали 16 січня.
На фото видно, що під будівлею суду зібралася група протестувальників з красномовними плакатами. Наприклад, на одному з них було написано "Ні – скасуванню люстрації". Водночас біля установи зібрали силовиків і спецтехніку.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама





