У Дніпрі поліція вилучила у чоловіка близько 10 кг марихуани на 2 000 000 гривень.
31-річний житель Дніпра зберігав наркотики в сараї на подвір’ї власного домоволодіння. Про це повідомляє Магнолія–ТВ.
Наркотичні речовини зберігалися у банках та пакетах.
Санкціонований обшук провели працівники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим.
За словами чоловіка, наркотики він зберігав з метою подальшого збуту.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
22 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
росіяни обстріляли Дніпровський район у день жалоби
3 Червня 2026
Реклама





