У Дніпрі поліція вилучила у чоловіка близько 10 кг марихуани на 2 000 000 гривень.
31-річний житель Дніпра зберігав наркотики в сараї на подвір’ї власного домоволодіння. Про це повідомляє Магнолія–ТВ.
Наркотичні речовини зберігалися у банках та пакетах.
Санкціонований обшук провели працівники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим.
За словами чоловіка, наркотики він зберігав з метою подальшого збуту.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
росіяни обстріляли Дніпровський район у день жалоби
3 Червня 2026
росія атакувала житловий квартал у Дніпрі
2 Червня 2026
Реклама







