24 Лютого 2020
Новини

Лучани платять за комуналку більше киян

Лучани платять за комуналку більше киян

Луцьк увійшов ТОП-5 міст України, де найбільше платять за комуналку.

Про це пише ІА "ВолиньPost", посилаючись Liga.net.

Перше позицію зайняв Дніпро (3466 гривень), друге місце - за Кропивницьким (3350 гривень), третю позицію зайняли Суми (3350 гривень), четверте - Рівне (3335 гривень), 5-те місце обійняв Луцьк (3266 гривень.)

У ТОП-10 також входять: Тернопіль (3288 грн), Чернігів (3242 грн), Київ (3 145 грн), Маріуполь (3 040 грн), а також Харків (3035 грн) і Миколаїв (3018 грн).

Замикають список рейтингу Ужгород, де без тарифу за опалення і постачання гарячої води, комуналка - 854,5 грн.

Перед ним розташувалися Чернівці - 1 840,8 грн (без платежу за утримання будинку та поставку гарячої води) і Херсон - 2331,9 грн (без тарифу на тепло і поставку гарячої води).

Реальні цифри можуть відрізняються від отриманих результатів, оскільки у кожного домогосподарства завдяки лічильникам - індивідуальне споживання.

Зазначають, у кожного міста різні тарифи на комунальні послуги, тому що все залежить від безлічі факторів, включаючи стан інфраструктури, щільності населення і його розташування.

Виняток - вартість електроенергії і ціна на газ, які для населення підпадають під пільгову категорію.

Під час дослідження використали тарифи, опубліковані Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальний послуг (НКРЕКУ); тарифи, опубліковані Міністерством розвитку загальний і територій; розрахунки Національної акціонерної компанії Нафтогаз України за газ на січень. Всі тарифи - з ПДВ.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, комунальні послуги
В тему