У Луцьку на проспекті Волі автомобіль «KIA» збив дівчину.
Про це ІА"Волинські Новини" повідомили очевидці.
Близько 15 години на проспекті Волі, біля Волинської обласної бібліотеки для дітей, автомобіль «KIA» збив дівчину, 2004 року народження.
Дівчинка йшла тротуаром, а автомобіль на невеликій швидкості її збив. Зі слів свідків, постраждала отримала перелом ноги. Її госпіталізували у лікарню.




Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
Сьогодні, 10:46
Біля Ковеля чоловіки напали на групу оповіщення ТЦК
Сьогодні, 08:36
Скільки волиняни сплатили на потреби оборони
Сьогодні, 08:24
В'їзд на Шацькі озера стане платним
9 Червня 2026
Реклама





