У Шацькому районі базу практик табору «Гарт» хочуть відкрити на увесь рік.
Про це йшлося у понеділок, 17 лютого, під час дня депутата у Лесиному виші, - інформує ІА "ВолиньPost".
Ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось повідомив, що серед першочергових завдань у подальшій роботі вузу – зробити базу «Гарт» цілорічною. Для цього, зокрема, хочуть побудувати там твердопаливну котельню.
«Люди зможуть відпочивати на території бази впродовж року, а університет зароблятиме завдяки цьому гроші. Абсолютно нормально, коли на Новий рік, Різдво чи в будь-яке інше свято ми будемо запрошувати волинян на відпочинок у комфортні умови», - відзначив Цьось.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Донеччині загинув волинянин Богдан Лехуш
12 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Олександр Бондаренко
12 Червня 2026
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
На Волині почастішали укуси кліщів
12 Червня 2026
Підтвердили загибель військового з Волині Юрія Ростанюка
11 Червня 2026
Реклама





