17 Лютого 2020
Новини

У Луцьку айтішники допоможуть у підготовці фахівців із кібербезпеки та держбезпеки

У Луцьку айтішники допоможуть у підготовці фахівців із кібербезпеки та держбезпеки

Луцький ІТ-кластер (LITaC) та кафедра національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки уклали угоду про співпрацю.

Про це повідомляє виконавча дирекція LITaC.

В умовах зовнішньої агресії проти України допомога вишам у підготовці фахівців із кібербезпеки та державної безпеки – справа надважлива. Тому Луцький ІТ-кластер підписав угоду про співпрацю із кафедрою національної безпеки СНУ. Угоду підписали співзасновник LITaC, керівник компанії InternetDevels Віктор Левандовський та завідувач кафедри Михайло Наход.

У рамках проекту «Інформаційна безпека» фахівці ІТ-компаній Луцька залучатимуться до проведення лекцій і тренінгів для студентів спеціальностей «Кібербезпека» та «Державна безпека». Першу лекцію щодо шкідливого програмного забезпечення, заходів безпеки прочитав керівник InternetDevels Віктор Левандовський. Сьогодні ж, 17 лютого, о 15:00 відбудеться лекція щодо практичного використання інструментів Google, яку прочитає співзасновник LITaC, керівник компанії ideil. Вадим Махомед.

Окрім того, у рамках проекту IT is True від Луцького ІТ-кластеру головний редактор інтернет-видання «Волинь Online» Мар’яна Метельська прочитала для студентів факультету історії, політології та національної безпеки СНУ лекцію на тему: «Обережно, фейк! Як відрізнити недостовірну інформацію у ЗМІ та соцмережах».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, сну ім.лесі українки
В тему