12 Лютого 2020
Новини

Хто став новим директором Волинського обласного госпіталю ветеранів

Хто став новим директором Волинського  обласного госпіталю ветеранів

На сесії Волинської обласної ради призначили директора Волинського обласного госпіталю ветеранів війни.

Також новго очільника має Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це йшлося 12 лютого, - інформує ІА "Волинські новини".

Депутати розглянули проєкти рішень, відповідно до яких запропоновано призначити очільників комунальних підприємств «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» і «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни».

На посаду директора комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради запропоновано призначити Володимира Шмаля, який дотепер виконував обов’язки директора центру протягом близько пів року.

На запитання депутата Олексія Панасюка щодо забезпечення закладу Володимир Шмаль зауважив: «Забезпечення автомобілями складне. Ми потребуємо заміни більше половини автопарку. Цього року, думаю, нам вдасться вирішити проблему на 40%».

Він розповів, що в центрі нараховується 102 автомобілі, 8 із яких – нові, придбані минулого року, 33 автомобілі – віком від 6 до 8 років, решта – старші 11 років.

Своєю сергою, на посаду директора комунального підприємства «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» запропоновано призначити Тетяну Масікову.

Обидвоє кандидатів перемогли на конкурсах на заміщення вакантних посад.

Депутати підтримали їхні кандидатури. Невдовзі з ними укладуть контракти.

Голова облради Ірина Вахович побажала новообраним керівникам успіхів на посадах. Взамін директори подякували за висловлену довіру.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, лікування
В тему