7 Лютого 2020
Новини

У Києві через розрив глотки і стравоходу помер 2-річний хлопчик

У Києві через розрив глотки і стравоходу помер 2-річний хлопчик

У Києві під час проведення гастроскопії в одній з лікарень помер дворічний хлопчик.

Сім'я дитини звинуватила в трагедії медиків, але заяву в поліцію ще не писала. Деталі журналістам "Сьогодні" розповіли представники поліції Оболонського району.

На місце НП, в лікарню на вулиці Богатирській, виїжджала слідчо-оперативна група.

"Правоохоронці задокументували всю наявну інформацію про подію і внесли до реєстру досудових розслідувань. Опитали батьків. На даний момент від них жодних заяв в поліцію не надходило", – повідомили там.

Спочатку було відкрито кримінальне провадження за 115 статтею. Після того, як стала відома причина смерті хлопчика – розрив глотки і стравоходу, її змінили на частину 2 статті 140 – неналежне виконання службових обов'язків медичного або фармацевтичного працівника, яке призвели до тяжких наслідків, зокрема смерті людини.

"Поліцією призначена судово-медична експертиза, за її результатами ми будемо розуміти, від чого саме померла дитина. Можливо, це трапилося через пластмасову ногу ляльки, яка потрапила в стравохід і його подряпала. Або це відбулося через кілька невдалих спроб ввести зонд для проведення гастроскопії. Слідство триває", – відзначили представники поліції.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, дтп, смерть
В тему