7 Лютого 2020
Новини

Відомі подробиці аварії автобуса, в якій водій помер за кермом

Відомі подробиці аварії автобуса, в якій водій помер за кермом

У місті Кам'янське Дніпропетровської області учні та вчителі школи №22 приходять до тями після аварії.

Про це інформує сайт "Сьогодні".

3 лютого водій шкільного автобуса, в салоні якого їхали 22 дітей, помер за кермом. Автомобіль врізався в паркан – дітям дивом вдалося врятуватися.

Учитель фізкультури Марина Догадайло, розповіла деталі трагедії. За її словами, в салоні автобуса було відносно спокійно. З дітьми весь час перебував учитель.

"В автобусі діти весь час перебували з учителем: і в момент аварії, і після неї, отримували чіткі вказівки щодо дій в такій ситуації (заспокоїтися, згрупуватися, не вставати з місць). Паніки серед учнів і дорослих не було" , – стверджує Догадайло.

За її словами, один з вчителів фізкультури намагалася покликати на допомогу, повідомити, що водієві погано, попередити перехожих про небезпеку, але жінка втрималася і при різкому повороті випала з автобуса. Про її стан нічого не повідомляється.

Догадайло також зазначила, що "після аварійної зупинки транспорту вчителя фізичної культури і батьки перебували поруч з дітьми, підтримували, надавали першу домедичну і психологічну допомогу".

Шкільний колектив також дякує працівникам будівельного майданчика та іншим людей, які опинилися поруч і допомагали дітям зігрітися, заспокоїтися, поїли чаєм. Зараз з учнями працюють психологи, вони входять у звичний ритм життя.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: аварія, дтп, смерть, дніпро, школярі
В тему