3 Лютого 2020
Новини

У Луцьку відбувся тенісний турнір пам’яті Олексія Веремійчика (фото)

У Луцьку відбувся тенісний турнір пам’яті Олексія Веремійчика (фото)

2 лютого у новому спортивному залі за ініціативи Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Луцької федерації настільного тенісу відбувся турнір з тенісу настільного пам'яті директора департаменту Олексія Веремійчика.

Понад 50 спортсменів, друзі та колеги зібрались, аби вшанувати пам'ять керівника, спеціаліста своєї справи та просто хорошої людини, який своєю наполегливою працею зробив надзвичайно великий внесок у розвиток нашого міста, інформує Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

На відкриття змагань завітали дружина Олексія Володимировича – Анна та секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

У зв'язку з великою кількістю учасників організаторами було прийняте рішення розділити їх на дві вікових групи.

У молодшій віковій категорії місця розподілились наступним чином: 1 місце – Ольховський І., 2 місце – Кириченко В., 3 місце – Жовнірук М.

Старша вікова категорія: 1 місце – Дем'янець І., 2 місце –Новицький Д., 3 місце – Будніков А.

Нагородження переможців та призерів проводила дружина Анна Веремійчик. Наприкінці організатори прийняли рішення зробити цей турнір щорічним.

Нагадаємо, Олексія Веремійчика, який 12 жовтня зник під час риболовлі на озері Люб’язь в Любешівському районі, шукали 5 днів. Його тіло знайшли 16 жовтня.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, спорт
В тему

Останні матеріали