29 Січня 2020
Новини

У Нововолинську можуть закрити шахти

У Нововолинську можуть закрити шахти

З документів, які надіслали Міністру енергетики та захисту довкілля, інформують, що планують закрити українські шахти.

Рекомендуватимуть на ліквідацію і шахти у Нововолинську. Про це пише Буг з посиланням на власні джерела.

«Листом від 28-го січня 11:53 доручається до 28-го січня 16:00 (чотири години) урядовцям підготувати доповідні, інформаційні, аналітичні матеріали», – написав у фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

До публікації прикріплений відповідний лист. За результатами наради під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 27-го січня дали вказівку Міністру енергетики та захисту довкілля Олексію Оржелю підготувати доповідь стосовно ліквідації шахт та потурбуватися про майбутню роботу для звільнених шахтарів.

«Оржелю О.А. підготувати доповідь стосовно ліквідації шахт з урахуванням пропозицій та розрахунків Мінсоцполітики щодо можливого вивільнення шахтарів; Мінекономіки щодо фокусування звільнених шахтарів на навчання іншим професіям; Мінінфраструктури щодо залучення звільнених працівників до інфрастуркутних проєктів», – йдеться в документі.

Волинець зазначає, що ще минулого тижня під час презентації проєкту Концепції реформування вугільної галузі міністром енергетики, у Мінекоенерго не було ані конкретних пропозицій, ані чітких розрахунків.

«Тим більше за цей час не проводилося жодних консультацій на рівні гірновидобувних підприємств. То турборежим чи просто швидкісне виконання вказівок згори?» – пише голова профспілки.

За інсайдерською інформацією, готуватимуть до закриття 6 із 8 шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну, в тому числі і нововолинські копальні.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: нововолинськ, шахти
В тему