На Одещині 52-річного чоловіка, який до смерті забив свою співмешканку, посадили за ґрати на 8 років.
Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Одеської області.
Слідством встановлено, що наприкінці 2017 року чоловік переїхав до смт. Любашівка та, познайомившись з місцевою мешканкою, оселився в її будинку. Періодично між співмешканцями відбувались конфлікти на побутовому ґрунті.
У березні 2018 року, під час чергової сварки, розлючений чоловік побив свою цивільну дружину. Отримані травми від ударів по голові виявилися несумісними з життям.
Засуджений раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, відбував покарання за умисне вбивство.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
У Харкові заступник мера збив на смерть мотоцикліста
29 Травня 2026
Реклама





