27 Січня 2020
Новини

На Волині пенсіонерка віддала 100 тисяч шахраям

На Волині пенсіонерка віддала 100 тисяч шахраям

43-річна мешканка села Крупа Луцького району перерахувала 20 тисяч гривень незнайомцям, бажаючи залагодити ситуацію з побиттям громадянина, винуватцем якого нібито був її син.

Жінці подзвонили "із поліції",повідомили прикру новину, а також те, що і з потерпілими, і з правоохоронцями усе можна владнати за гроші, - інформує прокуратура Волині.

Не з’ясувавши ситуацію із сином, вона погодилася перерахувати названу ошуканцями суму на вказаний ними рахунок.

Потерпіла від таких же дій шахраїв і 85-річна лучанка. Вона віддала незнайомцю, який охоче під'їхав до неї додому, 100 тис. грн, аби врятувати сина від кримінальної відповідальності за нібито вчинену ним ДТП.

Прокуратура Волинської області знову звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків нібито від працівників поліції чи прокуратури, які розповідають що близький родич абонента вчинив ДТП чи інший злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та правоохоронцями, необхідно перевести гроші на картковий рахунок або віддати комусь у конкретному місці.

Також нове життя отримала і поширена у буремні 90-ті роки минулого століття схема шахрайства зі «знайденим» гаманцем.

Людині на шляху підкидають гаманець. Жертва помічає його одночасно з шахраєм. Ошуканець піднімає «знахідку» та пропонує жертві розділити чималу суму порівну. І от коли людина подумки вже привласнила ці гроші, з’являється спільник шахрая - нібито власник тих самих грошей і гаманця.

Він висловлює претензії до жертви й до спільника, вимагає показати йому гаманці й витрусити кишені, аби перерахувати гроші, щоб він переконався, що там нема «його» грошей. Зазвичай жертва опору не чинить, лиш виправдовується. Шахрай же, «перераховуючи» гроші, привласнює кілька чужих купюр і зникає разом зі спільником.

У такий спосіб двоє невідомих осіб 23 січня на луцькому авторинку заволоділи 2400 доларів США, ошукавши мешканця Одещини, який приїхав на Волинь купити авто.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, прокуратура, шахрайство
В тему