24 Січня 2020
Новини

Нардеп «Слуги народу» листувався про дерибан бюджету

Нардеп «Слуги народу» листувався про дерибан бюджету

Оприлюднили листування начебто нардепа від партії "Слуга народу" Павла Павліша та заступника міністра охорони здоров'я України Андрія Семиволоса.

Вони обговорюють поділ бюджету, де можна так заробити, щоб "вистачило онукам". Фото листування опублікував блогер Владислав Грезєв на сторінці у соцмережі Facebook.

Як видно, переписку ведуть Андрій Семиволос – перший заступник міністра охорони здоров'я та Павло Павліш – народний депутат України, член фракції "Слуга народу". Згадується "Міша" –прізвище не назвали.

Павліш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі. 

Павліш: А що трапилося?

Семиволос: Міша за*бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди. 

Павліш: То не виконуй, включай дурня. 

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павліш: Зрозуміло, тримайся. Може на вихідних до бані з М... підемо, вони хорош... 

Своєю чергою, сам нардеп у коментарі виданню "Страна.юа" заявив, що фото листування є фейком.

Павлиш визнав, що на фото зображений його телефон, але текст на ньому сфабрикований, при цьому, як він стверджує, у нього навіть немає Семиволоса у контактах.

"Це чийсь фейк. У мене навіть контакту Семиволоса немає. Це 100% не я, телефон мій, я це по картинці побачив, але текст листування просто накладено. Справа в тому, що я до медицини ніякого відношення не маю ... " - заявив нардеп.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: депутати, вру, бюджет
В тему