22 Січня 2020
Новини

Де на Волині доступні ціни на нові авто з Європи (фото)

Де на Волині доступні ціни на нові авто з Європи (фото)

WEST AUTO HUB пропонує клієнтам унікальну послугу — ви можете придбати автомобіль за найвигіднішою ціною в Україні. Таку можливість надає голландська компанія-партнер STORY AUTO OUTLET.

STORY AUTO OUTLET займається продажем нових моделей авто у Європі. Компанія імпортує транспортні засоби великими партіями, тому ціна на них значно менша, ніж ринкова. Представник STORY AUTO OUTLET Пол Хаген працює з нами вже 3 роки, тому ми впевнені у якості цих машин, - пишуть на сайті WEST AUTO HUB.

“Ми працюємо з компанією STORY AUTO OUTLET вже протягом довгого часу. Нам не потрібно їхати за кордон та перевіряти технічний стан машини, адже співпраця перевірена роками, й авто завжди приїжджають такі, як було заявлено. Окрім того, ми працюємо офіційно й прозоро: підписуємо договір про купівлю та отримуємо від продавця усі необхідні документи. Уже багато наших клієнтів скористалися такою можливістю та зекономили гроші на омріяній автівці”, - розповіла керівник компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

WEST AUTO HUB щороку викуповує у голландської компанії понад 50 автомобілів, і ця кількість постійно збільшується. Клієнти отримують можливість купити якісний автомобіль зі знижкою, яка сягає до $25 тисяч. Кожен може обрати авто, яке є у наявності за нижчою ціною, звернутися до нас й отримати машину “під ключ”.

У WEST AUTO HUB за такою пропозицією вже придбали:

Land Rover Discovery

Jaguar I-PACE

Переглянути актуальні позиції таких авто можна на нашому сайті, їх список постійно оновлюється. Однак кількість машин зі знижкою обмежена. Зателефонуйте, щоб отримати додаткові деталі: 067 158 86 08

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, автомобіль
В тему