21 Січня 2020
Новини

У Луцьку багатоповерхівки мають проблеми з гарячою водою через старі мережі

У Луцьку багатоповерхівки мають проблеми з гарячою водою через старі мережі

У 29 житлових луцьких будинках мають проблеми з постачанням гарячої води.

Причина – надання неякісної послуги ДКП «Луцьктепло» через застарілу мережу гарячого водопостачання, пише ІА Волинські новини.

Про це йшлося 21 січня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

На розгляд комісії винесли звернення ОСББ «Софії Ковалевської – 23» щодо вирішення проблеми постачання гарячої води до будинку №23 вулиці Софії Ковалевської.

Як пояснив директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський, проблеми з забезпечення гарячою водою низки житлових будинків виникають у зв’язку з критичним станом мережі гарячого водопостачання. Тому зараз «Луцьктепло» надає неякісні послуги з забезпечення гарячою водою у 29 житлових будинках, зокрема й на вулиці Софії Ковалевської.

«Ми не можемо зараз забезпечити мешканців цих будинків гарячою водою, температурою більше 50 градусів, – сказав Іван Скорупський. – На жаль, на сьогодні ми більше вижати не можемо».

За його словами, аби лучани отримували якісні послуги, необхідно замінити труби мережі гарячого водопостачання та провести реконструкцію теплових пунктів.

Так, уже цього року «Луцьктепло» планує оголосити тендер, а самі роботи з заміни мережі має провести за рік-півтори.

Поки ж температурні показники не відповідають рекомендованим вимогам члени комісії рекомендували підприємству зробити перерахунок тарифів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, водопостачання
В тему