17 Січня 2020
Новини

В Одесі продавчиня-українофобка обматюкала покупця (відео)

В Одесі продавчиня-українофобка обматюкала покупця (відео)
Фото ілюстративне

Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-українофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою.

Представник адміністрації магазину принесла свої вибачення українській громадськості за співробітницю і заявила, що жінка там більше не працює. Відео з вибаченнями розміщено в Facebook активіста Дем'яна Ганула.

Украінофобку з супермаркету Одеси покарали

"Щойно я спілкувався з керівництвом мережі "Гурман" та записав відео, де зафільмована позиція магазину. Це, нажаль, непоодинокі випадки, де жителі специфічного міста біля моря так реагують на солов‘їну. І ви будете розповідати про "ущемления" російськомовних?" – повідомив Ганул.

У свою чергу представниця адміністрації супермаркету заявила: "До цього інциденту ми ставимося дуже негативно. Людина була у нас на стажуванні. Начебто було все нормально, але ми не розгледіли її до кінця. Так як офіційно вона ще не була у нас оформлена, то ми тепер її не будемо брати на роботу. За цю дуже неприємну ситуацію приносимо вибачення і будемо намагатися більш ретельно підходити до підбору персоналу".

"Спасибі за позицію працівникам мережі, жіночка не працюватиме у них", – додав активіст.

Магазин Гурман' потрапив в українофобський скандал

Тема
Мовний скандал

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: одеса, скандал, українська мова
В тему