У мешканця Володимира-Волинського вкрали гаманець, у якому було 2 тисячі гривень.
Про випадок інформують у міському відділі поліції, - пише "Район. Володимир-Волинський".
Про крадіжку 66-річний володимирчанин, який мешкає на вулиці Ковельська, повідомив 15 січня. Поліція встановила, що до крадіжки грошей причетний 21-річний мешканця села Коритниця Володимир-Волинського району, який на момент крадіжки гостював у жителя цього міста .
За цим фактом зібрані усі матеріали, проводиться перевірка.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
22 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
У Волинському ТЦК прокоментували інцидент у Володимирі
17 Червня 2026
На Волині з магазину «Аврора» викрали термінал
16 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама





