13 Січня 2020
Новини

У Мелітополі 14-річна дівчинка народила дитину

У Мелітополі 14-річна дівчинка народила дитину

У Мелітополі 14-річна дівчинка народила дитину. Молода мама і малюк почуваються добре.

За всю історію Мелітопольського пологового будинку – це одна з наймолодших мам, - повідомляє РІА.

Відзначається, що хлопчика вагою 2900 г підліток народила сама.  Юна породілля не місцева – разом із родиною веде кочовий спосіб життя. Медикам повідомила, що в Мелітополь вони приїхали з Донецької області.

При цьому самих батьків породіллі, як і батька дитини, ніхто не бачив. Хоча матері підлітка потрібно оформити опікунство на новонародженого, оскільки її дочка неповнолітня. Втім, численні "кочові родичі" дівчинки в пологовий будинок заходять.

Заступник головного лікаря Мелітопольського пологового будинку Євдокія Павленко повідомила, що з моменту вагітності дівчинка знаходиться під наглядом соцслужб. Після виписки соціальним працівникам доведеться контролювати, як складеться доля новонародженого. На всі розпитування медиків підліток не відповідає. Звісно ж по-різному – то Марією, то Софією, посилаючись на свою неграмотність. На питання, де батько дитини, дівчинка відповіла: "У нас так всі заміж виходять".

Грошей на покупку приладдя для малюка і особистої гігієни (т.зв. сумки в пологовий будинок) у породіллі немає. Лікарі б'ють на сполох: виписувати малюка просто нікуди, оскільки місце проживання мами дівчинки-породіллі невідомо.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: запоріжжя, вагітність
В тему