Двічі за добу пограбували музей "Порохова вежа" в одеському парку Шевченка.
Про це повідомив в Facebook його директор Артем Погосенко.
Перший раз грабіжники проникли в краєзнавчий міні-музей 11 січня. Вони вкрали старовинні монети і книги. Артем Погосенко викликав поліцію з собакою. Правоохоронці провели слідчі дії і зайнялися пошуком злодіїв.
А 12 січня сталася ще одна крадіжка. Цього разу з музею винесли не тільки цінні речі, що залишилися, а й розгромили приміщення.
"Вони повернулися. Зламані ще 2 вітрини. Знову вкрадено і знищено експонати. Вони знищать все. Треба думати про охорону", – написав Погосенко.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама





