11 Січня 2020
Новини

Новорічний Луцьк на фото 1980 року

Новорічний Луцьк на фото 1980 року

Сьогодні пропонуємо нашим читачам подивитись святкові новорічні кадри з минулого міста Луцька. Мова йде про зимовий Луцьк зразка 1980 року. Впевнені, що ці кадри викличуть у лучан багато позитивних емоцій та спогадів, адже кожен в дитинстві взимку обов’язково йшов у центр міста.

Фото для публікації люб’язно надав лучанин В’ячеслав Карпись. Він часто публікує на своїй сторінці в Facebook цікаві фото із минулого Луцька.

Приємно, що усі фото кольорові. Фотограф розповів, що використовував для фото спеціальну плівку Орвохром, яку у 1980-ті роки привозили із НДР. Адже на чорно-білій фото були б не такі атмосферні. Ці кадри початково були як слайди. Сьогодні фотограф В’ячеслав Карпись час від часу дивує лучан новими фото із своєї колекції.

Завдяки цим світлинам можна побачити, що місто, особливо його центр мали дещо інший вигляд. Часто можемо побачити радянську символіку, пам’ятник Леніну, на місті якого, на щастя, зараз знаходяться чудові фонтани.

Проте найбільшу увагу привертає розташування ялинки. Як бачимо взимку 1980 року вона була не на Театральному майдані, а біля ЦУМ-у. І на фото видно, що зима тогоріч видалась не така вже й морозна і сніжна.

В наступних публікаціях будемо продовжувати знайомити наших читачів із ретро світлинами нашого Луцька. Якщо маєте цікаві, то надсилайте, ми їх обов’язково опублікуємо.

Автор фото В'ячеслав Капись

Татьяна Яцечко-Блаженко

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Фото, історія, зима
В тему