У містах Лісичанськ, Новодружеськ та Привілля через борги без води залишилося 80 тисяч людей.
Про це повідомляє пресслужба Лисичанської міської ради.
Також без води залишилися 35 навчальних та 25 медичних закладів.
Водопостачання припинили з п’ятьох водонасосоних станцій. Для об'єктів соціальної сфери та населення розробили графік підвозу питної та технічної води.
Міськрада звернулася до жителів з проханням погасити заборгованість за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку встановили вуличні душі
24 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
Знайти цілющу моршинську воду помогла сама Богородиця?!
18 Червня 2026
У Луцьку - новий тариф на воду
17 Червня 2026
Третій корпус показав з дронів «Донбас Арену» та ліквідацію техніки окупантів на Донеччині та Луганщині
4 Червня 2026
Пляжі у Луцьку готові до старту купального сезону
29 Травня 2026
У пенсіонера забрали квартиру, бо не платив за комуналку
25 Травня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
На Луганщині загинув захисник з Волині Микола Посполітак
13 Травня 2026
Реклама







