24 Грудня 2019
Новини

Обрізування дерев у Луцьку обійдеться у понад півтора мільйона гривень

Обрізування дерев у Луцьку обійдеться у понад півтора мільйона гривень

У 2020 році на обрізування гілок дерев у Луцьку з міського бюджету планують скерувати 1,66 мільйона гривень.

Відкриті торги для пошуку виконавця послуг департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради оголосив 23 грудня. Тендерні пропозиції прийматимуть до 8 січня, а аукціон, як заплановано, розпочнеться 9 січня, - пише ІА Волинські новини.

Мова йде про такі роботи:

  •  формувальне обрізування 500 дерев висотою більше 5 метрів із середнім діаметром стовбура 40 сантиметрів за заданою формою поверхні крон, що підлягають формувальній обрізці (орієнтовно обстригається одна третя частина гілля від діаметра крони) з видаленням порубкових залишків гілля для утилізації;
  •  обрізування крон 1000 дерев (350 – твердих порід і 650 – м’яких порід) із використанням висоторіза;
  •  видалення зламаних гілок, сухого суччя, гілля, яке створює парусність крони, мають ураження та механічні пошкодження з застосуванням машин і механізмів зі збиранням, подрібненням, навантаженням і вивезенням порубкових залишків.

Серед вимог до учасників торгів – наявність спеціалізованого обладнання, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а також чітке дотримання правил утримання зелених насаджень у населених пунктах, природоохоронного законодавства, техніки безпеки та охорони праці.

Послуги з обрізування гілок дерев надаватимуться протягом наступного року – до 31 грудня 2020 року.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, гроші
В тему