22 Грудня 2019
Новини

В Іспанії футбольні фани підтримали Романа Зозулю, якого обзивають «нацистом»

На матчі іспанського чемпіонату "Альбасете"-"Ельче" замайорів банер з написом "Ми всі — Зозуля". Таким чином фанати клубу "Альбасете" підтримали форварда команди українця Романа Зозулю.

Іспанські вболівальники підтримали українця після образ від вболівальників "Райо Вальєкано". До таких образ ті вдалися через патріотичну позицію Зозулі, його підтримку держави та армії у війні з Росією.

Крім того, на 10-й хвилині поєдинку фанати скандували ім'я Зозулі. Як відомо, Роман грає за "Альбасете" під 10-м номером.

Поєдинок завершився мінімальною перемогою "Ельче" 0:1. Роман Зозуля відіграв повний матч.

Що відомо про образи на адресу Зозулі? 15 грудня під час матчу Сегунди між "Райо Вальєкано" й "Альбасете" фанати команди-господарки вигукували образливі вигуки на адресу Зозулі, називаючи його нацистом.  Головний арбітр гри двічі зупиняв матч, а на другий тайм футболісти "Альбасете" відмовилися виходити. Поєдинок не було дограно.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.