20 Грудня 2019
Новини

Індик розповідає про шкідливість порнографії: нова родзинка відомих порносайтів

Індик розповідає про шкідливість порнографії: нова родзинка відомих порносайтів

На трьох відомийх сайтах з порнографічним контентом оригінально попереджають про шкідливість надмірної кількості переглядів такого відео. У них попереджають про те, що надмірне захоплення порнороликами може викликати імпотенцію.

Відеозаписи були опубліковані під назвами штибу: "Смажимо великогруду пташечку!", "Гарячі ніжки та соковита грудинка", пише The Mirror.

На онлайн-платформи їх завантажила британська компанія Zava, яка спеціалізується на телемедицині.

Поки кухар на екрані готує індичку, внизу з'являється рядок, що біжить: "Кожен десятий чоловік з еректильною дисфункцією говорить про те, що вона була викликана переглядами порно. Чому б вам не відмовитися від перегляду порно в цьому місяці?".

Публікувати записи Zava почала перед Різдвом, оскільки, за даними компанії, в цей період люди частіше дивляться порно – на 15% більше, ніж звичайно.

Індичка – це посилання не тільки до традиційної страви свята, а й до фразеологізму "To go cold turkey" ( "Стати холодною індичкою"): його використовують, коли хтось зав'язав – різко покінчив з поганою звичкою.

Чому порнографія викликає імпотенцію?

Вчені пояснюють, що втрата лібідо через порно виникає через безперервну та надмірну стимуляцію виділення допаміну – нейромедіатора, який активує реакцію організму на сексуальне задоволення.

Головна причина надмірного виділення цього гормону – багаторазовий перегляд порнографії. Мозок втрачає здатність реагувати на допамін, а це означає, що любителям порнографії для збудження потрібні все екстремальніші відчуття.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: порнографія, Світ, інтернет
В тему

Останні матеріали