18 Грудня 2019
Новини

У Києві хлопець безжалісно побив стареньку консьєржку

У Києві хлопець безжалісно побив стареньку консьєржку

У Києві на Теремках хлопець побив 63-річну консьєржку багатоквартирного будинку, яка зробила йому зауваження.

На кадрах з камери спостереження видно, як хлопець підходить до дверей під'їзду, щось говорить, активно жестикулює, і раптом – швидкі удари. Зловмисник зникає з відео камер спостереження. Жертви нападу не видно, тому що вона потрапила "у мертву зону", - пише Сьогодні.

Буквально за кілька хвилин до нападу 63-річна Людмила Сергіївна вийшла на ганок будинку. Під'їхало авто. Звідти вийшов молодий чоловік. Попросив закурити. Сигарети у пенсіонерки не було.

Що сталося потім, розповідає невістка Людмили Сергіївни Оксана.

"Почав чиркати перед обличчям запальничкою, на що мама зробила зауваження, що не потрібно так робити. І тоді він скипів і почав її бити. В результаті – розсічення голови, на сантиметр від скроні, це страшно. Пішла гематома, ніс перебитий – синці під обома очима", – розповідає невістка постраждалої консьєржки Оксана Гончарова.

Камери спостереження встановили самі жителі, заради безпеки. Вони створили ОСББ і організували чергування. Працюють консьєржами за графіком. Не виняток – і голова ОСББ Василь Литвин, і його батько. Нападник, підозрює Василь, живе неподалік.

"Він сказав у розмові, типу, – Василь тут організував охорону. Мені здається, я його десь бачив. Я, переглядаючи відео, зрозумів, дав пораду – давайте його знайдемо", – каже голова ОСББ Василь Литвин.

Родичі та знайомі переконують пенсіонерку звернутися у поліцію. Шокована Людмила Сергіївна відмовляється. Не хоче спілкуватися і з журналістами – ні на камеру, ні по телефону.

"Він навіть не був напідпитку, мама каже, запальний. Може він, каже, наркоман. Мені його шкода, я заяву писати не буду, це для батьків і так горе", – каже невістка потерпілої Оксана Гончарова.

І родичі, і сусіди залишати зловмисника безкарним не збираються. Виклали відео з камер спостереження у мережу – з надією, що хтось впізнає. За словами потерпілої, нападнику – не більше за 20 років.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, розшук, напад
В тему