18 Грудня 2019
Новини

Мені ліплять ярлик націоналіста-наркомана, – Антін Мухарський (відео)

Мені ліплять ярлик націоналіста-наркомана, – Антін Мухарський (відео)

Ведучий, актор і письменник Антін Мухарський називає обшук у своїй квартирі поштовхом до дискредитації людей, причетних до волонтерського руху й АТО.

"Оскільки все це наклалося на арешти і обшуки у справі Павла Шеремета, то я, коли прокинувся вранці і прочитав новину про обшук, впав у невеликий ступор... Потім поліція три дні грала в мовчанку, не давала коментарів. Єдине – Аваков сказав, що в рамках справи Шеремета відбуватимуться невідкладні слідчі дії. І цю фразу "невідкладні слідчі дії" поліція, яка увірвалася, неодноразово промовляла", – розповів Мухарський в ефірі ObozTV.

Шоумен зазначив, що після обшуку російські ЗМІ поспішили оголосити його "відомим наркоторговцем".

"У російських і проросійських ЗМІ всюди так – у квартирі Мухарського проходив обшук, пов'язаний з наркоторгівлею. Вони не вказують, що це орендована квартира, що там проживали інші люди. Вони чітко ліплять ярлик націоналіста-наркомана, наркодилера. Уже сформовано в суспільній свідомості, що ще одна людина, причетна до волонтерського руху та АТО – "він там щось не те, якісь у нього завелися наркомани на городі", – розповів шоумен.

На запитання, чи може обшук бути помстою за критику Мухарського на адресу чинної влади, він відповів: "Я не знаю, чи пов'язано це входження в квартиру з моєю творчістю. Але те, що моя творчість викликає у багатьох людей у владних структурах минулою і нинішньою влади ідіосинкразію або якесь відторгнення – це точно".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, Політика, Таблоїд, обшуки
В тему

Останні матеріали