В Одесі затримали банду, яка планувала серію розбійних нападів на будинки.
Її очолював росіянин. Злочинці "працювали" за принципом: чим більше приватний будинок, тим цінніший "улов", - інформує Сьогодні.
Один з нападів правоохоронцям вдалося запобігти – банду викрили "на гарячому". Злочинці знали, що в будинку буде господар, і готові були застосувати проти нього зброю. Але замість власника їх зустріли поліцейські.
Зараз затримані організатор і ще один член банди. У чоловіків вже є судимості за розбійні напади та вбивства. Крім того, у росіянина знайшли посвідчення члена громадської організації по боротьбі з корупцією.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
22 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
На Волині з магазину «Аврора» викрали термінал
16 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама







