17 Грудня 2019
Новини

Заступник міністра МОЗ і гендиректор Центру громадського здоров’я подали у відставку

Заступник міністра МОЗ і гендиректор Центру громадського здоров’я подали у відставку

Заступник міністра охорони здоров’я України Младена Качурець і генеральний директор Центру громадського здоров’я Володимир Курпіта написали заяви на звільнення з МОЗ.

Про це Качурець і Курпіта повідомили у Facebook.

«Нарешті це сталося. Міністр прийняла мою заяву про звільнення за власним бажанням і цей тиждень мій останній на посаді генерального директора Центру громадського здоров’я України», — написав Володимир Курпіта.

Він зазначив, що «основна причина рішення — відсутність діалогу про подальше місце Центру і його ролі як координуючої структури громадського здоров’я».

У своєму пості він подякував колишніх колег і підвів підсумки своєї роботи.

«Головне, що вдалося зробили — зрозуміти що реальні зміни можливі. Для держави, громадян і громадського здоров’я», — підсумував Курпіта.

Младена Качурець написала, що має намір продовжувати працювати над втіленням ідей, що лежать в основі трансформації системи, але не в цьому складі МОЗ. Тому Качурець подала у відставку.

Причиною такого рішення є «незрозумілий і непрозорий процес прийняття/неприйняття рішень» в МОЗ.

«За три місяці я переконалася, що політичні рішення відкладаються, в той же час публічно озвучується позиція, яка не обговорювалася всередині МОЗ або обговорювалася без участі фахівців, які безпосередньо над ними працюють. Сотні сторінок аналітичних записок, матеріалів, проектів рішень, наданих міністру в різних формах, — не беруться до уваги або вважаються недостатніми без пояснення позиції. Залишатися в подальшому на посади для мене з багатьох причин — це компроміс з совістю, на який я не піду», — написала Качурец.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: моз, медицина, Україна, звільнення
В тему