11 Грудня 2019
Новини

Телеведучій з Луцька на пошті зламали валізку

Телеведучій з Луцька на пошті зламали валізку
Галина Падалко

Луцька телеведуча Галина Падалко покритикувала робота кур'єрської служби "Укрпошти".

мала дуже хорошу думку про оновлену "Укрпошту" і навіть запрошувала їх директора Ігоря Смілянського на "Школу свідомого громадянина", аби він поділився своєю історією успіху реформування такої махіни. Але мої хороші враження, як корабель під час шторму розбиваються об скелі реальної роботи "Укрпошти", - написала вона в Facebook.

Галина розповіла, що кілька днів тому відправила валізку з Луцька до Харкова кур’єрською доставкою.

"Мало того, що з часу прибуття з нами більш ніж 2 дні не зв’язувався кур’єр і врешті Діма власноруч забирав валізу з авто кур’єра, вона прийшла зламана з відмаланим колесиком. Ця валізка пережила купу купезну перельотів і навіть МАУ, а "Укрпошту" - ні. Що вони там з нею робили не знаю, але щоб її зламати треба було добряче попотіти. 

Так ось: нікому не раджу користуватись Укрпоштою", - підсумувала вона та додала фото валізки, коли вона ще була в робочому стані.

В "Укрпошті" так прокоментували допис телеведучої: "Кур'єр здійснює дві спроби адресної доставки протягом 5 робочих днів з дня надходження відправлення у відделення. Якщо послуга Вам так і не була надана, то Ви можете подати запит на компенсацію коштів за ненадану послугу. З працівниками проведемо роботу для уникнення подібних ситуацій.
Перевірити цілісність відправлення можливо і при кур'єрі після отримання відправлення. Якщо ж відправлення було отримане і відкрите лише вдома, то факт пошкодження до моменту вручення, на жаль, довести неможливо".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, укрпошта
В тему