Українець заплатив штраф обсягом понад 158 тисяч гривень за порушення законів Польщі.
Українця впіймали на пункті пропуску "Дорогуськ". Про це повідомляє 24tv з посиланням на Надбужанський відділ прикордонної служби.
Раніше чоловік вже був покараний у Польщі штрафом, проте не сплатив його і виїхав з країни. Щоб уникнути проблем і повернутись в Польщу, українець вирішив змінити своє ім'я й отримав новий паспорт.
Але обдурити польських прикордонників не вдалось. Вони затримали українця, а відпустили тільки після сплати штрафу у розмірі 26 тисяч злотих (або понад 158 тисяч гривень).
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Реклама







