8 Грудня 2019
Новини

У Луцьку п’яний працівник СТО скоїв ДТП на краденій машині

У Луцьку п’яний працівник СТО скоїв ДТП на краденій машині

У Луцьку працівник однієї з СТО на краденій машині потрапив в ДТП на вулиці Чернишевського. Власник автомобіля «Volkswagen Touran» залишив його на ремонт.

Про це пишуть Волинські новини з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 19 вересня минулого року обвинувачений, який є слюсарем на СТО, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, незаконно заволодів транспортним засобом. Автомобіль йому залишили для проведення ремонту. Однак обвинувачений замість того, щоб ремонтувати його, попередньо отримавши від власника ключ від замка запалювання, перебуваючи в гаражі на Шевченка, 22, незаконно заволодів вищевказаним транспортним засобом.

В подальшому, рухаючись на автомобілі, чоловік не впорався з керуванням та потрапив у ДТП на вулиці Чернишевського.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину спочатку визнав, однак потім заперечив винуватість.Пояснив суду, що отримавши ключі від автомобіля для ремонту, йому потрібно було придбати додаткові матеріали для його ремонту, тому він поїхав ним. З його слів, під час поїздки не впорався з керуванням, спричинив ДТП та пошкодив автомобіль. Чоловік наголосив, що хоча дозволу на керування автомобілем потерпілий йому не надавав, однак добровільно надав ключ, до того ж документи знаходились в автомобілі, тому, вважає, що автомобіль він не крав, оскільки не мав наміру його привласнювати.

Незважаючи на не визнання вини, вона була доведена зібраними під час суду доказами.

Суд визнав працівника СТО винним та призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на два роки.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, Надзвичайні події, дтп, крадіжка, алкоголь
В тему