7 Грудня 2019
Новини

Нова схема шахрайства: злочинці звинувачують жертву… в крадіжці їхніх коштів

Нова схема шахрайства: злочинці звинувачують жертву… в крадіжці їхніх коштів

В Україні злочинці придумали нову, досить цікаву, схему шахрайства.

Так, один із них нібито забуває свою карту в банкоматі, а потім просить жертву дістати її. Коли людина виконує прохання, злочинець разом зі спільниками звинувачує її в крадіжці.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

Як розповіла киянка Вікторія Паномарчук, жертвою нової схеми стала її мама. Вона на прохання молодої людини дістала його карту з банкомату (нібито, щоб "не з'їла машина"), а потім він разом зі свідком почав звинувачувати її в крадіжці 500 грн, погрожував поліцією і затіяв скандал. Жінці довелося віддати власні гроші.

"Мама збиралася купити подарунки до Нового року, накопичила на картці кілька тисяч. Біля банкомату стояли три людини. Коли підійшла її черга, вона помітила, що молодий чоловік, який знімав гроші перед нею, забув карту. Вона покликала його, він вже відійшов на кілька метрів. Він крикнув їй, щоб вона витягла картку, а то банкомат її зараз проковтне. Мама так і зробила", – розповідає Вікторія Паномарчук.

Поки жінка вставляла свою картку ззаду раптом пролунав обурений голос молодої людини: "А де мої гроші? Ви їх зняли!". Пенсіонерка нічого не могла зрозуміти. Тут же з'явилася жінка, яка заявила, що стояла неподалік і все бачила.

"Ця нібито свідок почала звинувачувати маму, що вона знімала гроші з картки, вона бачила, як мама засунула собі якісь купюри. Цей молодий чоловік теж насідав, кричав, що він перевірив баланс на телефоні, зникло 500 грн, і він викликає поліцію . Мовляв, на картці залишилися ваші відбитки. Мама була настільки приголомшена, що через п'ять хвилин просто дістала 500 грн з гаманця і віддала. Молода людина відразу ж зникла, а ця жінка ще продовжувала звинувачувати маму", – розповідає Вікторія.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, шахрайство, Надзвичайні події
В тему

Останні матеріали