7 Грудня 2019
Новини

Розпорола собі живіт від відчаю: у Києві трапилась кривава трагедія (відео)

Розпорола собі живіт від відчаю: у Києві трапилась кривава трагедія (відео)

В Києві близько п'ятої ранку на одній з вулиць жінка намагалася накласти на себе руки.

Коли на виклик приїхала «швидка», медики побачили закривавлену жінку, що  намагалась розпороти собі живіт.

Лікарі  намагалися надати допомогу жінці, але вона не підпускала їх і загрожувала себе порізати. Про це повідомила Патрульна поліція Києва в Facebook

Ситуація не змінилася, коли на місце події приїхала поліція, але жінці потрібна була термінова медична допомога через кровотечу. Патрульний швидко придумав спосіб, як відвернути увагу жінки, і вирвав ніж у неї з рук.

"Закривавлена жінка приставила собі ножа до живота й хоче скоїти самогубство", – такий виклик надійшов сьогодні, близько 5-ї ранку, від працівників швидкої допомоги. Зі слів медиків, вони не могли підійти до жінки ближче, щоб надати належну допомогу, адже вона тримала ножа біля живота й погрожувала себе порізати.

За декілька хвилин патрульні прибули на місце події, але жінка і їх не підпускала до себе ближче чим на декілька метрів. Щоразу, як поліцейські намагались підійти ближче, вона все більше нервувала й попереджала, що якщо хто наблизиться в її сторону, то вона завершить свій план — скоїть самогубство.

У жінки була кровотеча, їй потрібна була термінова допомога. Часу на зволікання не було, тому патрульний Роман Жуковський швидко придумав спосіб, як відволікти її увагу та підійти ближче. Він помітив, що жінці було холодно, а її шапка лежала неподалік на тротуарі. Підібравши шапку, він запропонував жінці її одягнути, але вона не захотіла відпускати ніж. Тоді інспектор запропонував їй свою допомогу і, скоротивши відстань, ривком вирвав ніж з її рук.

Жінку відразу передали медиками для надання екстреної допомоги.

Пишаємось нашими колегами, та дякуємо Олександру Крошко та Роману Жуковському за ще одне врятоване життя", - повідомили в поліції.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: київ, Україна, Надзвичайні події, самогубство
В тему