Біля станції метро «Житомирська» в Києві сталася пожежа.
Займання розпочалося в ангарі підприємства на проспекті Перемоги, повідомляє 5 канал.
Існує загроза розповсюдження вогню на офісне приміщення. Утім з нього рятувальники вже встигли евакуювати людей. Інформація про постраждалих наразі не надходила.
Світлана Водолага, керівник сектора зв'язків зі ЗМІ, розповіла: "Загальна площа – 500 квадратних метрів. Наразі на місці події знаходиться 8 одиниць основної та спеціальної техніки, а також 32 чоловіка особового складу".
на 14:20 стало відомо, що пожежа ліквідована.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама







